Dwóch chłopców zaginęło jednocześnie. Bliscy czekają już kilka dni

Zaginęło dwóch nastolatków z Lipy pod Warszawą. Poszukuje ich policja z Otwocka
fot. Policja

Dwóch chłopców z podwarszawskiej miejscowości zaginęło bez śladu. Policja z Otwocka poszukuje 16-letniego Kacpra i 17-letniego Bartka. Nastolatkowie nie wrócili do domu już od blisko tygodnia. Rodzina nie ma z nimi żadnego kontaktu. Bliscy niecierpliwie oczekują ich powrotu.

REKLAMA

Policja poszukuje 17-letniego Bartka oraz 16-letniego Kacpra z miejscowości Lipa pod Warszawą w woj. mazowieckim. Nastolatkowie zaginęli w tym samym czasie, niespełna tydzień temu. Chłopcy wyszli z miejsca pobytu w czwartek 2 marca, ok. godz. 20:30. Zrobili to samowolnie i bez wiedzy swoich opiekunów. Nastolatkowie od tamtej pory nie dali żadnego znaku życia – podaje „Super Express”.

Policja udostępniła publicznie zdjęcia zaginionych nastolatków oraz ich opisy. Jednocześnie funkcjonariusze apelują o pomoc każdego, kto mógł spotkać gdzieś poszukiwanych chłopców.

REKLAMA

W Lipie pod Warszawą zaginęli 16-letni Kacper i 17-letni Bartek. Policja udostępniła zdjęcia i rysopisy poszukiwanych

16-letni Kacper ma 170 cm wzrostu, waży 70 kg. W dniu zaginięcia miał na sobie czarną kurtkę. Kacper ma krótki włosy koloru ciemny blond.

17-letni Bartek ma 165 cm wzrostu, ma długie do ramion włosy w kolorze ciemny blond, waży 80 kg. W dniu zaginięcia był ubrany w buty sportowe, niebieskie dżinsowe spodnie oraz białą kurtkę bez kaptura.

REKLAMA

„W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 17-latka i 16-latka lub ustaleniu ich miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku tel. 47 724 19 00 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112” – apeluje mł. asp. Paulina Harabin z policji w Otwocku.

Podziel się: