Dwójka dzieci i 40-letni mężczyzna ranieni nożem!

REKLAMA

W Londynie 26 kwietnia pogotowie zostało zawiadomione o ranieniu nożem dzieci. Maluchy razem z przebywającym z nimi 40-letni mężczyzną zostały przewiezione do szpitala. Londyńska policja podała ich tożsamość. Ofiary to 19-miesięczna Pavinya Nithiyakumar i 3-letni Nigish Nithiyakumar.

Niestety, gdy ratownicy dotarli na miejsce, dziewczynka już nie żyła. Chłopiec po przewiezieniu do szpitala także zmarł. Mężczyzna, który przebywał z dziećmi w domu i również miał rany kłute to najprawdopodobniej ojciec zmarłych dzieci.

REKLAMA

W noc tragicznego zdarzenia sąsiad rodziny przyznał, że słyszał kobiecy krzyk. Detektyw Vicky Tunstall powiedział, że cała sprawa „jest wyjątkowo tragiczna”, a policja „ciężko pracuje, żeby zrozumieć, co było przyczyną tego dramatu”.

– Wiem, że skutki tej zbrodni odbijają się echem na lokalnej społeczności. Proszę mieć pewność, że nie szukamy żadnej innej osoby w związku z atakiem i nie ma powodu, aby społeczność była przerażona lub zaniepokojona – dodała.

Policja stawia tezę, że napastnik był znany rodzinie. Do tej pory nikogo jednak nie aresztowano. Wiadomo z kolei, że 40-latek przebywający z dziećmi był „znany policji”.

REKLAMA

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

Udostępnij: