W Tulsie w Oklahomie dwoje małych dzieci było zamkniętych w aucie podczas ponad 35-stopniowego upału. Niestety, 4-latka i 3-latek nie przeżyli. Maluchy były pod opieką ojca.

Dustin Dennis, 31-letni ojciec dzieci, został już aresztowany. Będzie odpowiadał za morderstwo drugiego stopnia. Jego córka Teagan i syn Ryan umarli w męczarniach. Już po kilku minutach pobytu w aucie dzieci straciły przytomność.

Ojciec nie przyznaje się do tego, że zostawił maluchy. Jak zeznał, w domu na chwilę zasnął, a córka z synem wymknęli się z domu i sami zamknęli w samochodzie. Przedstawiana przez niego wersję wydarzeń potwierdzają nagrania z kamery sprzed domu sąsiada. – Materiał z monitoringu wideo z domu sąsiada potwierdził, że dzieciom udało się wsiąść do ciężarówki. Niestety nigdy nie wysiadły – tak w oświadczeniu poinformowała policja.

Na nagraniu widać, jak dzieci otwierają drzwi samochodu. Nie widać już niestety, jak z niego wysiadają. Gdy 31-latek znalazł syna i córkę od razu zareagował i wezwał karetkę. Niestety, dzieci w chwili jej przyjazdu już nie żyły.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna