szkoła
fot. Pixabay

To, co powiedziała do zakonnika jedna z uczennic, musiało go potężnie zaskoczyć! Dzieci potrafią nieraz powiedzieć coś takiego, że po plecach przechodzi dreszcz! Tego typu sytuacja przydarzyła się ostatnio jezuicie – ojcu Grzegorzowi Kramerowi. To znany i lubiany przez młodzież zakonnik, który aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio duchowny podzielił się z fanami kolejną przezabawną sytuacją, która przydarzyła mu się w szkole.

Ojciec Grzegorz Kramer to zakonnik, który idzie z duchem czasu. Duchowny jest zapalonym internautą, ale powszechny dostęp do sieci wykorzystuje, aby dotrzeć do szerszej grupy wiernych – zwłaszcza osób młodych. O. Kramer porusza w swoich mediach społecznościowych przeróżne tematy – od wiary, przez politykę aż po sytuacje z jego codziennego życia.

Uczennica podeszła do zakonnika na przerwie i przywitała się z nim w taki sposób! Duchowny musiał podzielić się tym z fanami

O. Kramer pracuje ponadto w placówce edukacyjnej jako katecheta. Wśród uczniów duchowny jest bardzo popularny ze względu m.in. na swoje poczucie humoru. Dobre podejście do uczniów sprawia, że często dzieci „nie hamują się”, zwracając się do zakonnika. W ostatnim czasie jezuita podzielił się z fanami anegdotą z sytuacji, która przytrafiła mu się w szkole podstawowej.

Pewna bardzo bezpośrednia dziewczynka zwróciła się do zakonnika w sposób, który wprawił go w osłupienie. Na szczęście nie było to nic niemiłego! Wręcz przeciwnie, chociaż duchownego taka sytuacja mogła bardzo zaskoczyć i… rozbawić do łez.

„W szkole byłem już nazywany: ⁃panem ⁃księdzem ⁃panem księdzem ⁃panią ⁃dyrektorem. Jednak dziś nastąpił przełom. Na przerwie podeszła Z. i krzyknęła: „cześć tato” – przytacza wpis rozbawionego sytuacją zakonnika „Super Express”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę