fot. Twitter/Pixabay

100 lat? A może kolejnej kadencji? Dziś swoje 54-te urodziny obchodzi premier Mateusz Morawiecki. Polski premier zbiera dziś gorące życzenia z całego świata! A czego życzą mu jego obywatele – Polki i Polacy?

Jeśli liczyć na to, że życzenia stu lat się sprawdzą, Mateusz Morawiecki jest już poza półmetkiem, ale wciąż zostało mu jeszcze sporo do przeżycia.

20 czerwca prezes rady ministrów zbiera życzenia nie tylko od bliskich, nie tylko od najwierniejszych wyborców, ale też zza oceanu!

Morawiecki obchodzi dzisiaj urodziny. 54-letni premier dostał życzenia nawet z USA

No – może nie do końca z USA. Za pośrednictwem Twittera polskiemu premierowi życzenia z okazji urodzin złożył ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Mark Brzeziński.

„Pomyślności i determinacji we wszystkich podejmowanych na rzecz Polski projektach” – życzył szefowi rządu ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Mark Brzezinski. Należy przy tym zwrócić uwagę, że Brzeziński życzył dobrze nie tylko premierowi, ale też wszystkim Polakom.

Ziobro życzył premierowi zdrowia, mądrości i… powierzenia energetyki węglowej Solidarnej Polsce

Kolejną szacowną personą, która przekazała Morawieckiemu życzenia był szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro. Jak podał „TVN 24” – życzenia sprowokowali dziennikarze, którzy zapytali ministra sprawiedliwości na konferencji prasowej, czego życzy premierowi.

„Przede wszystkim życzę zdrowia i mądrości, która jest potrzebna wobec wielkich wyzwań, które stoją dzisiaj przed Polską” – odpowiedział, po chwili dodając: „W tym momencie mam nadzieję, że poza tym zdrowiem, mądrością, w ramach dobrych decyzji pan premier powierzy Solidarnej Polsce wielki proces inwestycyjny rozbudowy polskiej energetyki węglowej”.

A czego życzą premierowi Polki i Polacy? Kolejnej kadencji? Zdrowia? Pokonania inflacji? A może wysokooprocentowanych obligacji skarbu państwa?


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę