REKLAMA

REKLAMA

Wczoraj wieczorem czasu amerykańskiego ewakuowano biura jednej z największych stacji – CNN. Akcję przeprowadziła policja. Wcześniej funkcjonariusze dostali telefon o ukryciu w budynku Time Warner Center pięciu bomb. Informację przekazała nowojorska policja. W związku z przeprowadzaną ewakuacją została zakłócona emisja programu.

Agencja Reutera podaje, że policja ewakuowała wszystkich ludzi z budynku, a następnie zajęła się jego przeszukiwaniem. Cały ruch w okolicy także został zablokowany ze względu na przeczesywanie terenu.

REKLAMA

Wiadomo, że telefon z informacją o podłożonych bombach zadzwonił o godzinie 22 czasu lokalnego. – Policja oświadczyła, że jej saperskie brygady są w stanie gotowości, jeśli jakieś urządzenia wybuchowe zostaną znalezione. Sytuacja jednak jest już prawdopodobnie pod kontrolą, pracownicy mogą wrócić do biura – można przeczytać na twitterze stacji.

Biura CNN mieszczące się w budynku Time Warner Center były ewakuowane także w październiku. Znaleziono wówczas paczkę zawierającą urządzenie wybuchowe, która była zaadresowana do byłego dyrektora CIA Johna Brennana.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA