Najnowszym trendem wśród gwiazd show-biznesu jest pokazywanie własnych twarzy takimi, jakie są w rzeczywistości, czyli bez makijażu. To właśnie zrobiła znana piosenkarka Ewelina Lisowska. Ale nie takiej reakcji fanów na tę decyzję zapewne oczekiwała.

Lisowska swoją nieupiększoną fotografię opublikowała na swoim profilu na Instagramie. „Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty”, napisała. „Dodaję to zdjęcie, bo jest Was tu już 250.000! Wiem, że mam niesamowicie kochanych obserwatorów, którzy wiedzą czym jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Dziękuję, że jesteś ze mną”, podkreśliła.

https://www.instagram.com/p/B1OCBUqlSba/

Jednak reakcja zwolenników piosenkarki była zupełnie inna. Po wrzuceniu zdjęcia na Instagram fani – jak poinformował portal dorzeczy.pl – zaczęli masowo opuszczać jej profil. „Słuchajcie, przed chwilą wybiło mi 250 tysięcy obserwatorów. Dodałam swoje naturalne zdjęcie i znowu mam 249”, poskarżyła się Lisowska na portalu społecznościowycm.

https://www.instagram.com/p/B5GUvE-l52u/


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę