Ręczniki
YouTube | Brew Something New

Każdy z nas marzy o tym, aby nasze ręczniki nieustannie przypominały te z hoteli najwyższej klasy. Nie da się jednak ukryć, że ich pranie mocno niszczy strukturę włókien i powoduje, że z czasem stają się one szorstkie i sztywne. Jest jednak jeden skuteczny sposób, który pozwoli przywrócić ręcznikom ich dawną świeżość.

Tylko jeden składnik!

Okazuje się, że aby zachować miękkość ręczników potrzebujemy tylko jednego produktu. Konieczna jest bowiem zamiana proszku do prania na olejek eukaliptusowy. Do jednego prania potrzebujemy tylko 12 ml tego produktu. Olejek eukaliptusowy przywróci naszym ręcznikom świeży wygląd i idealną miękkość. Co więcej, ma on także działanie dezynfekujące i wywabiające plamy!

Jak prać ręczniki?

Co więcej, ręczniki powinniśmy prać w temperaturze minimum 60 stopni Celsjusza. Nie powinniśmy dodawać do prania żadnych płynów do płukania czy innych dodatkowych detergentów, bowiem to właśnie one oblepiają włókna i powodują sztywnienie ręczników. Pamiętajmy także, aby ręczniki prać osobno i nie przeładowywać pralki! Jeśli zastosujemy się do tych kilku zasad, nasze ręczniki przez długi czas zachowają miękkość i będą wyglądać jak nowe!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę