„Furiat” drogowy zatrzymał się na środku ulicy. Agresor nagrany przez kamerę [WIDEO]

Pirat drogowy
Fot. STOP CHAM YouTube

Jeden z kierowców nagrał na kamerce samochodowej zdarzenie, którym następnie podzielił się w Internecie. Jak widać na wideo, pewien rozjuszony kierujący audi nagle postanowił wyskoczyć ze swojego pojazdu na środku drogi.

REKLAMA

Nagranie zostało opublikowane na kanale STOP CHAM na YouTube. Do materiału dołączono opis, z którego wynika, że do sytuacji doszło 17 marca bieżącego roku, a zarejestrowane zostało dzięki kamerce przymocowanej do przedniej szyby pojazdu.

– Furiat z audi próbował mnie wyprzedzić na zakazie i podwójnej ciągłej. Gdy zwolniłem za autobusem, który wjeżdżał na przystanek, zaczął na mnie trąbić – wyjaśnił internauta w opisie dołączonym do filmu.

REKLAMA

W dalszej części wpisu kierowca napisał, że kierujący audi chciał go wyprzedzić, a na światłach wyszedł z auta i ruszył w jego stronę. Na nagraniu słychać wulgarną wymianę zdań i widać wymachiwanie rękami ze strony rozjuszonego mężczyzny.

Jednocześnie nagrywający zwrócił uwagę, że pirat drogowy po chwili ponownie złamał przepisy. W chwili skręcania na pas w lewo przeciął ciągłą część jezdni, która była wyłączona z ruchu.

REKLAMA

Udostępnij: