Pirat drogowy
Fot. STOP CHAM YouTube

Jeden z kierowców nagrał na kamerce samochodowej zdarzenie, którym następnie podzielił się w Internecie. Jak widać na wideo, pewien rozjuszony kierujący audi nagle postanowił wyskoczyć ze swojego pojazdu na środku drogi.

Nagranie zostało opublikowane na kanale STOP CHAM na YouTube. Do materiału dołączono opis, z którego wynika, że do sytuacji doszło 17 marca bieżącego roku, a zarejestrowane zostało dzięki kamerce przymocowanej do przedniej szyby pojazdu.

– Furiat z audi próbował mnie wyprzedzić na zakazie i podwójnej ciągłej. Gdy zwolniłem za autobusem, który wjeżdżał na przystanek, zaczął na mnie trąbić – wyjaśnił internauta w opisie dołączonym do filmu.

W dalszej części wpisu kierowca napisał, że kierujący audi chciał go wyprzedzić, a na światłach wyszedł z auta i ruszył w jego stronę. Na nagraniu słychać wulgarną wymianę zdań i widać wymachiwanie rękami ze strony rozjuszonego mężczyzny.

Jednocześnie nagrywający zwrócił uwagę, że pirat drogowy po chwili ponownie złamał przepisy. W chwili skręcania na pas w lewo przeciął ciągłą część jezdni, która była wyłączona z ruchu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę