Napad na salon gier przy ul. Wielkopolskiej w Gdyni
fot. Facebook | Komenda Miejska Policji w Gdyni

Mafijne lata 90. powróciły do Trójmiasta? W sobotę, w salonie gier przy ul. Wielkopolskiej w Gdyni doszło do napadu rabunkowego! Dwóch mężczyzn wkroczył do lokalu w biały dzień. Jeden z nich wyciągnął przedmioty przypominający broń i powiedział, że to jest napad! Sprawców na razie nie udało się złapać. Miejscowa policja udostępniła w sieci wizerunek sprawców, prosząc o informacje.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 17 czerwca, przy ul. Wielkopolskiej w Gdyni – podaje „Fakt”.

„Mundurowi ustalili, że do salonu gier weszło dwóch mężczyzn, jeden z nich nerwowo chodził po lokalu, po czym trzymając w ręku przedmiot przypominający broń powiedział, że jest to napad. Ekspedientka wystraszyła się, odepchnęła napastnika i zamknęła się w pomieszczeniu socjalnym. Z uwagi na fakt, że drzwi do lokalu zamykane są na elektromagnes, sprawca wyważył drzwi do pomieszczenia socjalnego i wyszarpał przewody do elektrozamka. Kobieta w obawie o swoje życie otworzyła drzwi, po czym mężczyźni uciekli w nieznanym kierunku” – przekazała Komenda Miejska Policji w Gdyni w oświadczeniu, opublikowanym na Facebooku.

Napad na salon gier w Gdyni! Policja opublikowała wizerunki sprawców

Policjanci, którzy reagowali na zdarzenie na miejscu, przeprowadzili przegląd nagrań z monitoringu. KMP w Gdyni udostępniła w sieci klatkę z filmu, przedstawiającą wizerunek dwóch napastników.

„Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni-Karwinach pod numerem telefonu 47-74-21-455 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112” – apelują policjanci z Gdyni.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę