Genialny trik na czystą słuchawkę prysznicową
YouTube Screen | Aurikatariina

Genialny trik na czystą słuchawkę prysznicową to najskuteczniejszy ze sposobów, by była jak nowa. Zapamiętaj ten patent i wypróbuj, a nie pożałujesz. Efekty gwarantowane. 

Słuchawka prysznicowa to element prysznica, o którym często zapominamy jeśli chodzi o czyszczenie. Osadza się na niej kamień, spowodowany nadmierną ilością minerałów w wodzie. Jeśli woda jest twarda to zawiera ich dużą ilość to prowadzi to do zanieczyszczeń i nieprzyjemnych osadów. Nieregularne czyszczenie słuchawki przynosi szkody – nagromadzone bakterie i brud mogą prowadzić nawet do jej zatkania i w efekcie całkowitego uszkodzenia. A wtedy trzeba ją koniecznie wymienić.

Aby zapobiec takim sytuacjom i sprawić, by słuchawka prysznicowa była w idealnym stanie to warto zastosować rewelacyjny patent. Sprawdź na czym polega.

Genialny trik na czystą słuchawkę prysznicową

Cały patent polega na użyciu wody z octem i sodą oczyszczoną. Połączenie tych specyfików skutecznie rozpuści osady twardej wody i dzięki temu unikniesz tego typu problemów. Wystarczy wlać do większego słoika wodę z octem tak, aby zakrywała całą słuchawkę i dosypać jedno opakowanie sody oczyszczonej. Przykryj szczelnie folią aluminiową i pozostaw na co najmniej 30 minut lub dłużej. Potem szczoteczką usuń zabrudzenia i umyj ciepłą wodą.

Warto stosować ten patent regularnie – najlepiej raz w miesiącu, by zachować wygląd i wydłużyć działanie słuchawki prysznicowej. Sprawdź też genialny sposób na smugi i zacieki na kabinie. Pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę