W Grajewie doszło do tragedii – dwóch mężczyzn pobiło śmiertelnie 52-latka. Wdarli się do jego domu, zaatakowali i pozbawili życia. Po wszystkim uciekli. Policja zatrzymała już jednak podejrzanych. Zarzuty usłyszało trzech mężczyzn.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, znaleźli mężczyznę niedającego znaku życia. Lekarz stwierdził jego zgon. Zaatakowanym był 52-latek.
Policja już zatrzymała osoby, które są podejrzane o zabójstwo. Są to 29-, 35- i 46-latek. Dwóch z nich miało wedrzeć się do domu 52-latka i go pobić, trzeci miał zostać na zewnątrz. Napastnicy zadali ofierze ciosy kijem baseballowym.

Sąd zdecydował już, że 29- i 46-latek spędzą trzy miesiące w areszcie. Starszy może za zabójstwo zostać w więzieniu nawet dożywotnio. – 46-latek odpowie za zabójstwo i naruszenie miru domowego. 29-latek usłyszał zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym, nieudzielenia pomocy poszkodowanemu i naruszenia miru domowego. Zarzut nieudzielenia pomocy i naruszenia miru domowego usłyszał również 35-latek – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grajewie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę