Groził narzeczonej, że zabije ich dziecko! Dziewczynka spłonęła żywcem w aucie!

Mała dziewczynka padła ofiarą własnego ojca. 3-latka spaliła się w samochodzie i najprawdopodobniej życia pozbawił ją własny ojciec. To miała być zemsta na matce dziecka – jego byłej narzeczonej. Uczynił to, aby zrobić jej na złość.

   

Tragedia miała miejsce w Nowym Jorku w dzielnicy Queens. Niczym w scenie filmowej można było zobaczyć auto objęte płomieniami i pełne duszącego się dymu. Mężczyzna w ostatnim momencie uciekł ze śmiertelnej pułapki kierując się do pobliskiego stawu. Strażacy będący na miejscu, gdy zbliżyli się do auta byli w szoku. W środku była bardzo poparzona nieprzytomna dziewczynka. Trzyletnia Zoey Pereira została przewieziona do szpitala, ale zmarła. Ojciec przeżył. Ciało ma poparzone w 70 proc. i jest nieprzytomny.

Wiele mogło wskazywać, że cała sytuacja to nieszczęśliwy wypadek. Dopiero, gdy przesłuchano byłą narzeczoną mężczyzny, prawda okazała się inna i przerażająca. Martina Pereiry poinformowała, że rodzice wałczyli o opiekę nad córką, a ojciec od jakiegoś czasu mówił, że jeśli Cherone nie zostawi jego i córki w spokoju to zabije dziecko. Przypuszczenia, że to czcze pogróżki niestety okazały się błędne.

   

Gdy lekarze pozwolą na realizację rutynowych czynności, ojcu postawione będą zarzuty.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News