Toruń
Fot. PSP w Toruniu Facebook

Do niezwykle groźnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na jednej z ulic w Toruniu. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe, w wyniku czego jeden z nich z impetem przebił ogrodzenie. W wypadku są ranni.

Niebezpieczny incydent miał miejsce w piątek, 2 czerwca około godziny 15:00 w Toruniu. Lokalne radio GRA przekazało, że dwa auta zderzyły się ze sobą przy ulicy Zbożowej. Jeden z kierowców nie zdołał opanować pojazdu i wjechał na działkę, uszkadzając przy tym płot.

Ogrodzenie posesji zostało całkowicie staranowane, a auto wylądowało na podwórku domu jednorodzinnego. Na całe szczęście w pobliżu nie było nikogo, kto mógł zostać ranny, choć poszkodowany został kierowca pechowego pojazdu.

Jak się okazało kierujący, który staranował ogrodzenie nie był w stanie samodzielnie wydostać się z samochodu, dlatego niezbędna była interwencja służb ratowniczych. Przybyli na miejsce strażacy musieli użyć narzędzi, aby dostać się do środka.

– Jedna osoba była zakleszczona w samochodzie. Została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala – informuje mł. bryg. Aleksandra Starowicz, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu w rozmowie z Radiem GRA.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!