Grzegorz Braun: Gdańskie dzieci trzeba ratować przed projektami sodomizacji!

Grzegorz Braun jest kandydatem na prezydenta Gdańska. Na czwartkowej konferencji prasowej przedstawił swoje plany dotyczące miasta i jego mieszkańców. – Żadnego tęczowego Gdańska, żadnego wolnego miasta Gdańska – konceptu, którym brzydko bawią się gdańskie elity postpeerelowskie w ostatnich latach – powiedział kandydat. Dodał także, że dzieci z Gdańska trzeba chronić przed projektami seksualizacji, sodomizacji życia publicznego, genderyzacji, wprowadzonej do szkół pod oszukańczym hasłem równości.

Czytaj także:  Jakie są zasady zakazu wychodzenia dzieci z domu?

Grzegorz Braun podkreślił, że tylko on, człowiek spoza całego układu, może dokonać demontażu gdańskiej elity, które jest znane jako „żerowisko mafii, służb i lóż”. – Przykładem obłędu i hańby jest fakt, iż port lotniczy w tym mieście dalej nosi imię człowieka, który za pieniądze donosił sowieckiej bezpiece na własnych kolegów – stwierdził.

Przedterminowe wybory na prezydenta Gdańska mają odbyć się 3 marca w niedzielę. Wcześniejsze wybory związane są z wygaśnięciem mandatu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który zmarł 14 stycznia, po tym jak został zaatakowany nożem przez 27-letniego Stefana W. podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.