– Musimy odbudować wizerunek i pozycję Platformy Obywatelskiej oraz przekonanie Polaków, by w wielkiej liczbie mogli nam zaufać, tak jak w poprzednich latach – powiedział we wtorek Grzegorz Schetyna, nawiązując do kilku kolejnych zwycięstw kierowanej przez niego partii przed rokiem 2015.

Przewodniczący PO wraz z parlamentarzystami rozpoczął dziś spotkania z wyborcami w terenie przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Objazd kraju Platforma zaczęła od Warmii i Mazur.

– Przedstawiciele PO będą rozmawiać z mieszkańcami Warmii i Mazur o programie regionalnym i lokalnym, o wyzwaniach, jakie przynosi 2018 rok i następne lata, o obronie samorządu, o współpracy partii opozycyjnych – zapowiedział szef Platformy we wtorek w Olsztynie.

– To będzie także możliwość rozmowy z mieszkańcami o aktualnych sprawach, o tym, co się dzieje obecnie w polityce wewnętrznej i zagranicznej, jakie jest miejsce Polski, jak sporo Polska traci przez nieudane rządy PiS, jak definiujemy zagrożenia, jak będą wyglądały następne miesiące, co trzeba zrobić by dać sobie szansę zakończenia tych trudnych rządów PiS w parlamencie – wyjaśnił Schetyna.

Przewodniczący największej partii opozycyjnej podkreślił, że „PO jest najbardziej dojrzałą, doświadczoną partią, która najlepiej wie, jak wygrywać z PiS”. W ocenie Grzegorza Schetyny możliwe jest odbudowanie zaufania Polaków do Platformy do poziomu z lat 2006–2011.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna