Jakiś czas temu w Lotto można grać przez internet. Od momentu wprowadzenia tej opcji jeszcze nikt nie wygrał głównej nagrody, aż do wczoraj, kiedy szczęśliwiec poprawnie wytypował pięć numerów w Mini Lotto i zgarnął niemal 143 tysiące złotych.

Na początku tego miesiąca Totalizator Sportowy wprowadził długo wyczekiwaną opcję gry przez internet. Wiele osób od długiego czasu domagało się takiej możliwości, jednak organizator gry pozostawał nieugięty. Ostatecznie jednak gra przy użyciu komputera czy telefonu komórkowego powinna szybko stać się zdecydowanie wygodniejszą opcją dla graczy, którzy od tego momentu nie będą musieli osobiście udawać się do kolektur, aby wysłać swój los.

Totalizator przy tej okazji wprowadził nową możliwość obstawiania zakładów i płatności. Gracz ma możliwość zdeponowania określonej sumy pieniędzy, z której będzie pobierana kwota potrzebna na zawarcie jednego zakładu. System automatycznie będzie wystawiał kupony, aż do momentu wyczerpania wszystkich środków na koncie danej osoby. Opcja dotyczy zarówno opcji na chybił trafił, jak i normalnego obstawiania wybranych przez użytkownika numerów.

13 grudnia padła pierwsza wysoka wygrana, jeśli chodzi o zakłady obstawiane przez internet. W piątek padły łącznie dwie główne wygrane w Mini Lotto, a jednak z nich została zainicjowana właśnie poprzez stronę internetową. Szczęśliwy gracz zgarnął z tego tytułu 142 882,40 zł. To tylko pokazuje, że gra przez telefon lub komputer jak najbardziej może doprowadzić do wygranej.

Drugi z graczy, który obstawił szczęśliwe numery, dokonał tego osobiście w kolekturze. Szczęśliwa piątka padła w Warszawie, w punkcie przy ulicy Modlińskiej 8. Zwycięzcą zgarnął identyczną kwotę, co gracz internetowy.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę