Była premier Beata Szydło oraz była wicemarszałek Sejmu rzecznik PiS Beata Mazurek miały zawojować Parlament Europejski. Ponieważ nic z tego nie wyszło, postanowiły przypomnieć o sobie w inny sposób.

Media społecznościowe obiegł tweet Mazurek. Eurodeputowana PiS pokazuje na nim, że jest dumna z tego, że dostała… własną skrytkę na korespondencję.

„W Parlamencie Europejskim mamy już swoje korespondencyjne skrytki”, pochwaliła się Mazurek na Twitterze. Na jednym z załączonych zdjęć pozuje na tle skrytek, pokazując tę swoją palcem. Na kolejnym widzimy uśmiechnięte twarze obu Beat. Była premier, jak wskazywali internauci,  pokazała w ten sposób, jak jest szczęśliwa z przydzielenia jej miejsca na korespondencję.

Wcześniej, bo już 5 czerwca, własną skrytką na korespondencję pochwaliła się Elżbieta Rafalska. „Przed nami nowe wyzwania, zaczynamy!”, napisała była minister.

Internauci bez litości potraktowali europarlamentarzystki PiS.

„To teraz prezes będzie miał gdzie pisać”; „Strasznie infantylne”; „Gratulacje, epokowy sukces”; „Beaty odkryły skrytki na listy, szał normalnie. Gorzej będzie jak odkryją w nich listy w językach obcych”; „Przez tyle dni ich szukały i nic. Wreszcie połączyły siły i znalazły, bo co dwie głowy, to nie jedna… Jest radość, są emocje, to sukces na miarę 27:1”; „A jaka będzie radość, jak pierwsza wypłata wpłynie w znienawidzonym euro…”. To tylko niektóre z wielu  komentarzy, jakie pojawiły się na Twitterze.

https://twitter.com/DyzmaEndrju/status/1141749995651129344


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę