REKLAMA

smarowanie skóry twarzy kremem
fot. screen Youtube / DrAmirKaram

Gładka cera bez ani jednej zmarszczki? To możliwe. Producenci wielu sklepowych kosmetyków deklarują, że ich wyroby dają spektakularne rezultaty, a finalnie okazuje się, że wyrzuciliśmy pieniądze w błoto. Tymczasem na zmarszczki jest 1 niezawodny patent. Skórę powinniśmy pielęgnować przez pełen rok, ale teraz w okresie jesienno-zimowym jest wrażliwsza. Z tej przyczyny warto wspomóc ją pewnym produktem, który szczególną popularnością cieszył się w czasach PRL-u, a obecnie zszedł na margines. Warto, by znów powrócił do łask, bo ma naprawdę wyjątkową moc.

REKLAMA

Skuteczny sposób na zmarszczki? Hitowy produkt z apteki wyeliminuje je wszystkie

To, że zmarszczki pojawiają się na skórze twarzy, nie jest niczym zaskakującym. Tego naturalnego procesu nie jesteśmy w stanie uniknąć, ale możemy go zakamuflować lub spowolnić. Istnieje na to kilka metod.

Kluczowe jest zabezpieczenie skóry przed promieniowaniem słonecznym. W tym celu warto stosować kremy z SPF (nie tylko wiosną i latem, ale także jesienią i zimą). Ale nawet i to nie wystarczy, by móc zupełnie ochronić skórę przed starzeniem. Aczkolwiek można ją właściwie odżywiać i wspierać. Na salony wraca ekologiczny produkt kosmetyczny. Sprawdza się naprawdę rewelacyjnie.

REKLAMA

Niepozorna maść staje na wysokości zadania

Pamiętasz słynną w czasach PRL-u maść tranową? To właśnie ona poskromi zmarszczki. Jest idealna dla skóry dojrzałej. Obecne w preparacie witaminy D3 i A oraz nasycone kwasy tłuszczowe zbawienie wpływają na tkankę skórną, poprawiając jej uelastycznienie. Ten kosmetyk był rozchwytywany przez kobiety w czasach Gierka.

Maść tranowa to pogromca zmarszczek

Kosmetyk jest nawet 10x lepszą alternatywą dla innych kremów przeciwzmarszczkowych z drogerii, które kosztują czasami krocie. Za PRL-owską maść zapłacisz około kilku złotych. Polecana jest zwłaszcza paniom w starszym wieku.

REKLAMA

Jak stosować maść tranową?

Kluczem do sukcesu jest systematyczność. Wówczas preparat zapewni najwięcej korzyści. Nanoś maść na oczyszczoną cerę. Kremuj całą twarz lub tylko na obszary, które potrzebują odżywienia. Kurację powtarzaj każdego dnia wieczorem, a rezultaty zauważysz błyskawicznie. Używając kosmetyku na koniec dnia, dasz substancjom odpowiednio dużo czasu, by zadziałały.

Zobacz też: Posmaruj brwi tym środkiem z apteki. Efekt lepszy niż u kosmetyczki


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA