Horror! Ktoś morduje krowy, a potem wycina im języki i genitalia

Krowy mordowane w przerażający sposób. Wycięto im języki i genitalia
fot. Pixabay

Ktoś rytualnie morduje bydło na pastwiskach? Lokalna policja nie ma pojęcia, co się dzieje! W ostatnim czasie na terenie trzech hrabstw w amerykańskim stanie Teksas doszło do zgonów sześciu sztuk bydła. Każde ze zwierząt pochodziło z innego stada, z różnych pastwisk, a nawet z różnych hrabstw. Wszystkie łączyły jednak przerażające obrażenia. Krowom lub bykom precyzyjnym cięciem wycięto genitalia, języki oraz płat skóry z jednej strony pyska.

REKLAMA

Biuro szeryfa hrabstwa Madison w Teksasie ma do rozwiązania zagadkę jak z horroru. Jak przekazali lokalni urzędnicy – jeden z tamtejszych farmerów zgłosił organom ścigania odnalezienie na jego pastwisku martwej sztuki bydła rasy longhorn-cross. Nie wiadomo na ten moment, jak zwierzę zostało uśmiercone.

Uwagę śledczych przykuły jednak obrażenia zwłok, dostrzegalne na pierwszy rzut oka. Zwierzę miało wyciętą skórę w wokół pyska, ale tylko z jednej strony. Ponadto wycięto mu język oraz precyzyjnym, głębokim cięciem pozbawiono ciało genitaliów. Co ciekawe – na miejscu nie znaleziono śladów krwi, mimo iż odcięcie zarówno języka jak i genitaliów powinno powodować bardzo duży krwotok.

REKLAMA

Przerażające śledztwo w Teksasie. Ktoś zabija bydło, a potem wycina zwierzętom genitalia i języki

W ten sam sposób potraktowano wcześniej 5 innych sztuk bydła. Zwierzęta nie pochodziły jednak z tych samym stad, a tajemnicze zgony miały miejsce na terenie trzech różnych hrabstw – Madison, Brazos i Robertson. Jedyne co je łączyło, to sposób, w jaki zostały potraktowane po śmierci. Lokalni farmerzy twierdzą, że do padliny nie zbliżyły się przez długi czas drapieżniki, ani ptaki.

Z kolei lokalne władze poinformowały, że wokół zabitych zwierząt naruszona nie była nawet trawa. Nie było również żadnych śladów walki.

REKLAMA

Jak się okazuje, to nie pierwsza seria tajemniczych zgonów krów. Do podobnych wydarzeń dochodziło w USA w latach 70. XX wieku. Wówczas na terenie różnych stanów odnaleziono 200 sztuk bydła z powycinanymi językami oraz narządami płciowymi. Nie tak dawno – bo w 2019 roku – w stanie Oregon odnaleziono pięć martwych byków z odciętymi językami. Sprawców nigdy nie odnaleziono.

Wokół tajemniczych, wręcz rytualnych mordów, narosło wiele spekulacji. Zabójstwa i okaleczenie bydła przypisywano satanistom, a nawet UFO – podaje Fox News.

Podziel się: