Sąsiad
Fot. YouTube | Łukasz Różanski

Prawdziwy horror przeżyli mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Kościuszki we Wrześniu w Wielkopolsce. Pewien mieszkaniec terroryzował inne osoby, uderzając młotkiem w drzwi i rzucając butelkami. Jego zachowanie zostało zarejestrowane przez zamontowaną kamerę.

Jak informuje portal wrzesnia.info.pl, mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Kościuszki od dłuższego czasu byli prześladowani przez sąsiada. Jeden z nich postanowił więc zareagować i na drzwiach do swojego mieszkania zainstalował wizjer z kamerą.

Nagrania zostały następnie zamieszczone w serwisie YouTube. Na jednym z nich widzimy, jak przed drzwiami pojawił się zamaskowany mężczyzna i przy użyciu młotka zaczął w nie uderzać. Na kolejnym z nagrań widać go z długą pałką.

Lokalny portal ustalił, że mężczyzna groził swoim sąsiadom, a na niektórych drzwiach miał pisać, że ich zabije. Do tego agresywnie się zachowywał – przebijał opony w samochodach, atakował nożem sąsiadów i rzucał w okna różnymi przedmiotami.

Dramat mieszkańców Wrześni trwał około trzy lata. We wrześniu ubiegłego roku atakujący został zatrzymany przez policję. Mężczyźnie odwieszono wyrok za przestępstwo popełnione w przeszłości i spędzi rok w więzieniu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę