idealna pizza

Idealna pizza – możesz przygotować ją samodzielnie w domu. Okazuje się, że sekretem jej perfekcyjnego smaku jest jeden składnik. Zobaczcie, czego użyć, aby cieszyć się smakiem ciasta.

Pizzę uwielbiają chyba wszyscy! Większość osób jednak woli zamówić gotową pizzę z restauracji, jednak często efekty smakowe odbiegają od naszych oczekiwań – ciasto jest zbyt grube, składniki nieświeże i więcej. Okazuje się, że te pyszne włoskie danie, w dodatku z ulubionymi dodatkami można przygotować w domu! I wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie.

Idealna pizza – ten składnik sprawi, że wyjdzie rewelacyjna!

Każdy z nas choć raz chciał przygotować samodzielnie smaczną pizzę lecz wykonanie ciasta sprawiało, że od razu rezygnujemy. Od dzisiaj nie będziecie mieć z tym już problemu, bo wystarczy dodać tylko jeden składnik, żeby pizza była idealna.

W czym tkwi sekret najlepszej pizzy? W mące! To bardzo ważne i istotne, bo jeśli użyjemy odpowiedniej mąki to pizza wyjdzie każdemu perfekcyjnie!

Jakiej mąki użyć do pizzy?

Powinniśmy wybierać typ 00. Ta mąka jest bardzo czysta i idealnie zmielona. Użyj jej do zrobienia ciasta na pizzę, a będzie delikatna, z pyszną i chrupiącą skórką. Cena tej mąki to około 4 zł. Może wydawać się ona dość wysoka, ale pizza z tej mąki wyjdzie naprawdę bardzo smaczna.


Szukasz receptury na idealne ciasto? To koniecznie wypróbuj przepisu na pizzę włoską!Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę