Załóż najlepsze konto dla studenta i zyskaj 200 zł

Okazuje się, że najlepszą ofertę przygotował bank Millennium. Zakładając konto Student w banku Millennium, otrzymasz aż 200 zł na dobry początek roku akademickiego. To nie koniec bonusów!

Zdobądź 200 zł w gotówce z kontem 360 Student w Millennium >>

Promocja banku Millennium skierowana jest do osób między 18 a 26 rokiem, nie tylko studentów. Promocja trwa tylko do 5 października, dlatego warto się pośpieszyć. Kolejnym powodem, dla którego z założeniem konta nie warto zwlekać, jest limit 1000 wniosków promocyjnych.

Zdobądź 200 zł w gotówce z kontem 360 Student w Millennium >>

Aby skorzystać z promocji, oprócz wymaganego wieku, trzeba mieć telefon z aktywną funkcją NFC. Wszystko po to, aby móc wygodnie płacić telefonem. Innym warunkiem jest to, że na dzień 15 września 2020 roku nigdy nie skorzystałeś w Millennium z żadnego produktu i nie brałeś udziału w żadnej promocji Konta 360 lub Konta 360 Student.

Ile kosztuje prowadzenie konta? Nic, jeśli spełnisz warunki! Co miesiąc wystarczy zapłacić chociaż jeden raz kartą do konta lub BLIKiem i to wszystko. Dodatkowo za kartę, przelewy i wszystkie bankomaty w Polsce też nic nie płacisz. Na dobry początek otrzymujesz więcej luzu i nie musisz pamiętać o jednorazowej płatności kartą. Bank Millennium daje 2 miesiące na przyzwyczajenie się do warunków i nie pobiera żadnych opłat.

Zdobądź 200 zł w gotówce z kontem 360 Student w Millennium >>

Za co otrzymasz pieniądze? Pierwsze 50 zł otrzymasz już za samo założenie konta, a resztę premii po wykonaniu kilku płatności kartą lub BLIKiem. Krok po kroku wygląda to tak: do 5 października trzeba złożyć wniosek o konto i kartę, podpisać umowę i wyrazić zgody marketingowe. Następnie należy ściągnąć i aktywować aplikację mobilną na telefon. Pierwsze 50 zł za założenie konta i aktywację aplikacji wpłynie na Twoje konto do 31 października.

Aby otrzymać kolejne pieniądze, w październiku i listopadzie wykonaj po minimum 5 płatności kartą lub BLIKiem, z czego minimum jedna płatność musi być wykonana zbliżeniowo telefonem. Dzięki temu do końca roku na Twoje konto wpłynie kolejne 150 zł. Banalnie proste, wyjątkowo korzystne!

Zdobądź 200 zł w gotówce z kontem 360 Student w Millennium >>