Skandalista Jakub Wątły lubi wkładać kij w mrowisko. Uznał, że okres przedświąteczny, to dobry moment, aby wywołać kolejny skandal. I udało mu się!

Zapowiadając kolejny sezon autorskiego programu w Superstacji, przy okazji złożył pseudożyczenia bożonarodzeniowe, przepełnione agresją i wulgarnością. Miało być skandalicznie? Było. Miało być śmiesznie? Nie wyszło.

Wątły, początkowo łagodnie wprowadzając widzów w świąteczny klimat, nagle zerwał się niczym opętany i wywrzeszczał do kamery: – Jako że rzeźbimy w przestrzeni publicznej zwanej polityką, wypada państwu życzyć, żeby banda tych pier****nych zj***w, w d**ę jeb***ch skur*****ów wreszcie się od was odje***a raz na zawsze, bo k***a przyjdziemy i skopiemy wam d**y!

Na dziennikarski wybryk rodem z rynsztoka zareagowała posłanka Anna Sobecka, oświadczając na Twittrerze: – W sprawie skandalicznych „życzeń noworocznych” Jakuba Wątłego z Superstacji zwracam się dzisiaj do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z wnioskiem o szybką i zdecydowaną interwencję. Dziękuję Państwu za informacje o tym szokującym incydencie. Takich rzeczy nie można tolerować!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę