Jechał metrem bez maseczki i obrażał innych! Interweniowała policja! (WIDEO)

REKLAMA

Na stacji Metro Świętokrzyska w Warszawie doszło do wyzwisk i szamotaniny miedzy pasażerami. Powodem było nie zasłonięcie przez jednego z nich ust i nosa, zgodnie z rządowymi zaleceniami. Nakaz noszenia maseczki powinien być przestrzegany zwłaszcza w miejscach takich jak komunikacja miejska.

Mężczyźnie zwrócono uwagę. Jednak ten nic sobie z tego nie zrobił. Zareagował też bardzo agresywnie. – Ch** cię to obchodzi. Zajmij się, ku**a, sobą – tak mężczyzna miał odpowiedzieć kobiecie. Polsat News poinformowało, że wśród pasażerów był też policjant po służbie. Zainterweniował, bo nie mógł już dłużej słuchać rzucanych przez mężczyznę wyzwisk. Doszło do szarpaniny. Policjantowi ruszył z pomocą też inny pasażer. Mężczyzna bez maseczki cały czas przeklinał, o respektujących nakazy mówił, że mają „wyprane mózgi”.

W końcu udało się go obezwładnić. Został przewieziony na komendę na warszawskim Śródmieściu. Polsat News podało, że teraz mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta.

REKLAMA

Podziel się: