Jęczmień na oku

Jęczmień na oku to nieprzyjemna dolegliwość. Znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie ponieważ oko jest narządem niezwykle wrażliwym. Kiedy domowe sposoby przestały być już skuteczne, to warto zaopatrzyć się w produkt, który sprawi, że szybko się go pozbędziesz!

Na skutek zakażenia gruczołów powiek pojawia się ropień lub gradówka. Zakażenia wywołuje najczęściej gronkowiec złocisty (staphylococcus aureus).

Co jest przyczyną infekcji?

• nieprawidłowa higiena oczu, makijaż, niewyrównana wada wzroku, soczewki kontaktowe, osłabiony układ odpornościowy, wzrok wystawiony na silne działanie promieniowania UV, długotrwałe przebywanie w zadymionych pomieszczeniach. 

Jeśli zmagasz się z jęczmieniem na oku lub gradówką to polecamy wypróbować maść, która pomoże Ci pozbyć się uporczywych objawów i zniknie szybciej niż myślisz.

Wyskoczył Ci jęczmień na oku? Ten produkt to jego prawdziwy pogromca

Jęczmień na oku

Opticleaner to maść, która genialnie rozprawia się z nieprzyjemnym jęczmieniem czy gradówką na oku. Jej skład to kompozycja składników o działaniu łagodzącym. Stosując tę maść, pozbędziemy się uporczywego swędzenia, uczucia ciała obcego w oku, bolesności, obrzęku. Znacznie przyspiesza regenerację naskórka. Maść bazuje także na składnikach przeciwzapalnych oraz przeciwbakteryjnych, dlatego działa już przy pierwszym zastosowaniu.

Maść zawiera w swoim składzie:

Miód manuka o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbakteryjnych, nawilżających i regenerujących.

Olej manuka, który działa miejscowo znieczulająco, a także przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie. Zmniejsza obrzęki.

Ekstrakt z kory cynamonowca wspiera i poprawia krążenie skóry, a także rozgrzewa. Wspomaga usuwanie nadmiernej ilości wolnych rodników w skórze. 

Jak stosować maść?

Przed nałożeniem maści oczyść dokładnie okolice oka, następnie wmasuj czystą dłonią maść w miejsce, gdzie pojawił się dokuczliwy jęczmień. Masuj w kierunku ujścia gruczołów – na górnej powiece od góry do dołu, a na dolnej – od dołu ku górze. Możesz stosować ją 3 razy na dzień. Nie wolno używać maści na uszkodzoną, zranioną skórę oraz jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na któryś ze składników.

Jednak gdy stosujesz maść ponad 5 dni i nie widzisz poprawy, to warto zgłosić się do lekarza, aby przeprowadzić konsultację. 

TUTAJ KUPISZ MAŚĆ OPTICLEANER NA JĘCZMIEŃ

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę