Jęczmień na oku? Ten produkt sprawi, że szybko się go pozbędziesz!

Jęczmień na oku

Jęczmień na oku to nieprzyjemna dolegliwość. Znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie ponieważ oko jest narządem niezwykle wrażliwym. Kiedy domowe sposoby przestały być już skuteczne, to warto zaopatrzyć się w produkt, który sprawi, że szybko się go pozbędziesz!

   

Na skutek zakażenia gruczołów powiek pojawia się ropień lub gradówka. Zakażenia wywołuje najczęściej gronkowiec złocisty (staphylococcus aureus).

Co jest przyczyną infekcji?

   

• nieprawidłowa higiena oczu, makijaż, niewyrównana wada wzroku, soczewki kontaktowe, osłabiony układ odpornościowy, wzrok wystawiony na silne działanie promieniowania UV, długotrwałe przebywanie w zadymionych pomieszczeniach. 

Jeśli zmagasz się z jęczmieniem na oku lub gradówką to polecamy wypróbować maść, która pomoże Ci pozbyć się uporczywych objawów i zniknie szybciej niż myślisz.

   

Wyskoczył Ci jęczmień na oku? Ten produkt to jego prawdziwy pogromca

Jęczmień na oku

Opticleaner to maść, która genialnie rozprawia się z nieprzyjemnym jęczmieniem czy gradówką na oku. Jej skład to kompozycja składników o działaniu łagodzącym. Stosując tę maść, pozbędziemy się uporczywego swędzenia, uczucia ciała obcego w oku, bolesności, obrzęku. Znacznie przyspiesza regenerację naskórka. Maść bazuje także na składnikach przeciwzapalnych oraz przeciwbakteryjnych, dlatego działa już przy pierwszym zastosowaniu.

Maść zawiera w swoim składzie:

Miód manuka o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbakteryjnych, nawilżających i regenerujących.

Olej manuka, który działa miejscowo znieczulająco, a także przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie. Zmniejsza obrzęki.

Ekstrakt z kory cynamonowca wspiera i poprawia krążenie skóry, a także rozgrzewa. Wspomaga usuwanie nadmiernej ilości wolnych rodników w skórze. 

   

Jak stosować maść?

Przed nałożeniem maści oczyść dokładnie okolice oka, następnie wmasuj czystą dłonią maść w miejsce, gdzie pojawił się dokuczliwy jęczmień. Masuj w kierunku ujścia gruczołów – na górnej powiece od góry do dołu, a na dolnej – od dołu ku górze. Możesz stosować ją 3 razy na dzień. Nie wolno używać maści na uszkodzoną, zranioną skórę oraz jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na któryś ze składników.

Jednak gdy stosujesz maść ponad 5 dni i nie widzisz poprawy, to warto zgłosić się do lekarza, aby przeprowadzić konsultację. 

TUTAJ KUPISZ MAŚĆ OPTICLEANER NA JĘCZMIEŃ
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News