REKLAMA

Joe Biden ogłosił powstanie pierwszego w dziejach Białego Domu zespołu ds. komunikacji. Oznacza to, że powoli przejmuje stery w Stanach Zjednoczonych. W skład zespołu będą wchodziły wyłącznie kobiety! Takiej sytuacji historia USA nie pamięta.

Joe Biden szykuje się do przejęcia władzy i tworzy zespoły, które będą pomagały mu przewodzić Ameryce. Zespół prasowy ma zadbać o prawidłową komunikacją na linii Biały Dom – media. Jego skład zadziwia, będą w nim same kobiety.

REKLAMA

– Z dumą ogłaszam dziś powstanie pierwszego zespołu ds. komunikacji w Białym Domu, składającego się wyłącznie z kobiet – ogłosił Joe Biden. Zespołem pokieruje Kate Bedingfield, była zastępczyni dyrektora ds. komunikacji kampanii Bidena. Sekretarzem będzie natomiast Jen Paski, która miała już okazję pracować w biurze Baracka Obamy.

– To wykwalifikowane i doświadczone specjalistki od komunikacji, które wniosą różnorodne perspektywy do swojej pracy i wspólnie zaangażują się w odbudowę tego kraju – tak Biden argumentował swój wybór.

REKLAMA