Już nigdy nie wyrzucisz tej części! Ma niezwykłą funkcję

już nigdy nie wyrzucisz tej części
YouTube screen | Smart Fox

Już nigdy nie wyrzucisz tej części, bo ma niezwykle przydatną funkcję. Mało kto wie o tym patencie, dlatego koniecznie zapamiętaj ten trik i wypróbuj. 

REKLAMA

Zanim plastikowe wieczko od oleju wyląduje w koszu, warto przeczytać do końca ten artykuł. O tym sposobie powinien dowiedzieć się każdy. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić nieco oleju. Przekonaj się, a już nigdy nie wyrzucisz wieczka butelki.

Już nigdy nie wyrzucisz tej części. Genialny trik

REKLAMA

Wieczko od oleju, które zazwyczaj wyrzucasz ma niezwykle przydatną funkcję. Nie bez powodu jest ona w opakowaniu. Do czego służy?

Zamiast pozbywać się wieczka, odwróć go i włóż z powrotem do butelki. Sprawdź czy jest lekki otwór i gotowe. Dzięki temu nalewanie oleju nie będzie problematyczne i można idealnie odmierzyć jego ilość.

Ten trik jest rewelacyjny. Nalewanie oleju z pełnej butelki przestanie być koszmarem, a wszystko to dzięki świetnemu dodatkowi w postaci plastikowego wieczka.

REKLAMA

Sprawdź także genialny sposób na to, by jajka nie pękały podczas gotowania. I nie chodzi tutaj o ocet! Pisaliśmy o tym tutaj.

Podziel się: