REKLAMA

Spryskaj tym swoje podeszwy
fot. Pixabay

Zima nie daje nam za wygraną i śniegu przybywa z każdym dniem. W takiej sytuacji odpowiednie obuwie jest kluczowe, aby nasze stopy nie zmarzły. Ale co zrobić, gdy podeszwy butów stają się śliskie jak lodowisko? Nikt przecież nie chce sobie zrobić krzywdy idąc do pracy czy do sklepu. Na szczęście istnieje jeden tani produkt, który skutecznie temu zapobiega.

REKLAMA

Marznący śnieg i lód to realne zagrożenie na chodnikach i schodach. Wtedy łatwo o kontuzję, co jest zawsze dodatkowym i niepotrzebnym kłopotem. Dlatego ważne jest, aby dobrze dobrać obuwie i zwrócić uwagę na podeszwy, które przede wszystkim wpływają na naszą przyczepność.

Spryskaj tym swoje podeszwy. Już nigdy się nie poślizgniesz

Jeśli obawiasz się upadku na śliskim chodniku to ten sposób jest dla ciebie. Nie musisz od razu biec do sklepu po nowe buty – wystarczy odpowiednio zabezpieczyć ich śliskie podeszwy. Co trzeba zrobić?

REKLAMA

Rozwiązanie na śliskie podeszwy masz w domu. Jest to lakier do włosów – zapewne każda kobieta ma ten kosmetyk w swojej szafce. Wystarczy odwrócić buty podeszwami do góry, a następnie obficie je spryskać lakierem. Odczekaj, aż preparat wyschnie, i voilà! Śliska powierzchnia już cię nie przestraszy. Powtarzaj to za każdym razem, przed wyjściem na zewnątrz.

REKLAMA