Kaczyński dziękuje rolnikom: Bóg zapłać za codzienny trud i żmudną pracę

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w okolicznościowym liście skierowanym do uczestników niedzielnego III Ogólnopolskiego Święta Wdzięczni Polskiej Wsi w Pólku pod Bralinem zapewnił, że wieś i dobrobyt jej mieszkańców są priorytetem w polityce jego partii oraz rządu Mateusza Morawieckiego.

Kaczyński oświadczył, że obecna władza przez cały czas będzie „dbać o interesy polskiego rolnictwa oraz dokładać wszelkich starań, by zrównoważony rozwój obszarów wiejskich przebiegał jak najintensywniej”.

Czytaj także:  „Dopadł i mnie ten drań”. Generał Koziej zakażony koronawirusem
 

Lider partii rządzącej, który ze względów rodzinnych nie mógł wziąć udziału w obchodach, gorąco podziękował rolnikom i mieszkańcom wsi za ich ciężką pracę służącą całemu społeczeństwu.

„W imieniu Prawa i Sprawiedliwości chcę pokłonić się głęboko polskim rolnikom, hodowcom, sadownikom, ogrodnikom, pracownikom otoczenia produkcji rolnej oraz wszystkim innym osobom pracującym na rzecz szeroko pojętego rozwoju obszarów wiejskich, z całego serca podziękować państwu za ten codzienny trud, żmudną pracę, dzięki której nie brakuje chleba na naszych polskich stołach. Bóg zapłać”, napisał Kaczyński.

Czytaj także:  Kukiz przechodzi do PiS-u?
   

NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS