Kaczyński dziękuje rolnikom: Bóg zapłać za codzienny trud i żmudną pracę

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w okolicznościowym liście skierowanym do uczestników niedzielnego III Ogólnopolskiego Święta Wdzięczni Polskiej Wsi w Pólku pod Bralinem zapewnił, że wieś i dobrobyt jej mieszkańców są priorytetem w polityce jego partii oraz rządu Mateusza Morawieckiego.

   

Kaczyński oświadczył, że obecna władza przez cały czas będzie „dbać o interesy polskiego rolnictwa oraz dokładać wszelkich starań, by zrównoważony rozwój obszarów wiejskich przebiegał jak najintensywniej”.

Lider partii rządzącej, który ze względów rodzinnych nie mógł wziąć udziału w obchodach, gorąco podziękował rolnikom i mieszkańcom wsi za ich ciężką pracę służącą całemu społeczeństwu.

   

„W imieniu Prawa i Sprawiedliwości chcę pokłonić się głęboko polskim rolnikom, hodowcom, sadownikom, ogrodnikom, pracownikom otoczenia produkcji rolnej oraz wszystkim innym osobom pracującym na rzecz szeroko pojętego rozwoju obszarów wiejskich, z całego serca podziękować państwu za ten codzienny trud, żmudną pracę, dzięki której nie brakuje chleba na naszych polskich stołach. Bóg zapłać”, napisał Kaczyński.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News