Kaczyńskiego czeka operacja. Przestanie być prezesem?

Nie od dziś wiadomo, że prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, ma problemy ze zdrowiem, a dokładniej z kolanami. Niebawem ma przejść poważną operację. Czy problemy zdrowotne przełożą się na jego polityczną działalność, spychając ją na drugi plan?

   

„Super Express” ujawnił, że prezesa PiS czeka wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego.- Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga – tak jakiś czas temu mówił sam Jarosław Kaczyński.

Jak na razie jednak, prezes PiS wybiera się na urlop. „Super Express” donosi, że razem z Joachimem Brudzińskim ma zwiedzać Bory Tucholskie. Taki odpoczynek to z pewnością odetchnięcie od politycznych problemów i zebranie sił przed zbliżającą się rekonstrukcją rządu.

   

Ze względu na czekającą Kaczyńskiego poważną operację w PiS może zacząć się walka o władzę. Ktoś za jakiś czas przecież musi zastąpić sprawującego do tej pory funkcję prezesa.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News