Kalendarze z Putinem sprzedają się w Japonii jak świeże bułeczki!

Kalendarze na 2019 rok ze zdjęciami Władimira Putina podbijają japoński rynek i sprzedają się lepiej niż te z lokalnymi celebrytami. Japończycy kupują je chętniej niż inne i to niezależnie od tego, czy umieszczono w nich fotografie prezydenta Rosji z siłowni, czy takie, które przedstawiają Putina zanurzającego się w lodowatej wodzie jeziora Seliger.

   

Po dwóch tygodniach od rozpoczęcia sprzedaży kalendarze z fotografiami rosyjskiego przywódcy były bardziej popularne niż te ze znanym japońskim aktorem Kei Tanaki czy z mistrzem łyżwiarstwa figurowego Yuzuru Hanyu.

Jak informuje Sora News 24, nie wszyscy Japończycy kupują kalendarze z prezydentem Federacji Rosyjskiej dla żartu. Część z nich jest naprawdę zainteresowana jego życiem i osobowością i w związku z tym kupno kalendarza traktuje poważnie.

   

Kalendarze z Putinem nie po raz pierwszy okazały się hitem wśród japońskich konsumentów w okresie poprzedzającym Nowy Rok. Podobna sytuacja miała już miejsce w 2016 i w 2017, gdy również świetnie się sprzedawały.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News