Znany podróżnik, showman i przedsiębiorca Wojciech Cejrowski poinformował na Facebooku, że nie będzie już gościć co czwartek w programie Michała Rachonia na antenie TVP Info. Szlaban na występy Cejrowskiego w telewizji publicznej może mieć związek z jego wypowiedziami na temat prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Chodzi najprawdopodobniej o komentarze podróżnika w czasie audycji „Radiowy Przegląd Prasy” z 6 listopada oraz w dzisiejszym „Poranku WNET”.

– Prezes Kaczyński ma za pazurami krew niewiniątek i jest u mnie od dawna na cenzurowanym – stwierdził Cejrowski w „Radiowym Przeglądzie Prasy” i dodał, dając słuchaczom jednoznacznie do zrozumienia, że prezesa PiS uważa za kogoś niewiarygodnego: – Obiecuje, nie po raz pierwszy w kampanii, że zajmie się dla mnie najważniejszą aborcją, a potem pod dywanik to wmiata, nie zajmuje się, kadencja mija. W następnych wyborach znowu mi obiecuje, że się zajmie.

Po raz kolejny Cejrowski otwartym tekstem skrytykował Kaczyńskiego w dzisiejszej audycji „Poranek WNET”, nawiązując do sytuacji z Sejmu, gdy prezes PiS pogroził palcem posłance jego partii Annie Marii Siarkowskiej.

– Chamstwo, jeśli poseł – nawet mojej partii – schodzi z mównicy i ja grożę palcem. Jeśli to była intencja Kaczyńskiego, to w tym momencie był chamem wobec kobiety i powinien z liścia dostać – ocenił Cejrowski.

https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/posts/2131922546852626


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę