Kibice rozbawili do łez! Albańczycy zrobili to na oczach Włochów [FILM]

Albańczycy połamali makaron na oczach włoskich kibiców
fot. screen YT / ABC News

Albańczycy popełnili bluźnierstwo na włoskiej świętości! Internetowym hitem stało się nagranie, na którym widać zmagania włoskich i albańskich kibiców przed meczem ich reprezentacji, który odbył się w sobotę, 15 czerwca. Na viralowym wideo widać Albańczyka, który na oczach klęczącego Włocha… przełamuje wiązkę makaronu do spaghetti! Włosi zemścili się później za tę osobliwą zniewagę, wygrywając mecz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Italii.

REKLAMA

Nie wszyscy kibice potrafią się spierać tak pięknie, jak fani zespołów Włoch i Albanii – przynajmniej między sobą, bo mecze – chociażby polskich drużyn – w Albanii nie należą do spokojnych widowisk.

Tym razem jednak obyło się nie tylko bez rękoczynów, ale wręcz ze śmiechem. A tym kibice podzielili się także ze światem.

REKLAMA

Albańczycy i Włosi rozbawili pół Internetu! Do sieci trafiło nagranie z makaronem w roli głównej

Od kilku dni po sieci krąży wideo, na którym widać żartobliwe zachowanie kibiców Albanii i Włoch. Na nagraniu widzimy Albańczyka, który ściska w dłoniach wiązkę… makaronu do spaghetti. Naprzeciwko udający przerażonych Włosi, z których jeden klęczy i „błaga” Albańczyka, aby nie niszczył dobra narodowego Italii.

No cóż… finalnie Albańczyk bezwzględnie łamie nie tylko makaron, ale także włoskie serca.

Wydarzenia z nagrania miały miejsce przed meczem Włochy – Albania podczas turnieju Euro 2024, który odbywa się w Niemczech. Spotkanie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem Włochów, którzy strzelili o jedną bramkę więcej, niż rywale. Mecz został zamknięty wynikiem 2:1 dla Italii.

REKLAMA

Włosi pozostają na drugim miejscu w grupie B za Hiszpanami, którzy pokonali w międzyczasie Chorwatów.

Udostępnij: