Kiedy to zobaczyłam
YouTube screen | ustafikirler0

Kiedy to zobaczyłam, nie mogłam uwierzyć, że patent ma tak niesamowite działanie. W dodatku to błyskawiczne rozwiązanie i błyskawiczne. 

Przypalone garnki to zmora każdego, kto zapomni o gotującym się daniu. Ciężko to domyć zwykłymi środkami takimi jak płyn do naczyń. Ostatnio moja znajoma, doświadczona sprzątaczka, zdradziła mi niesamowity patent. Kiedy go wypróbowałam, nie mogłam uwierzyć, że moje garnki wyglądają jak nowe. Co trzeba zrobić? Sprawdź!

Kiedy to zobaczyłam, nie mogłam uwierzyć. Trik na przypalone garnki to prawdziwy hit

Sposób polega na zalaniu garnka wrzątkiem, wcześniej włóż go do większej miski i do niej także wlej wodę, bardzo gorącą. Wsyp 1 proszek do pieczenia, sodę oczyszczoną, a potem dodaj jednego startego surowego ziemniaka zarówno w garnku jak i w misce. Wymieszaj i odczekaj, aż wrzątek całkowicie wystygnie.

Woda będzie coraz bardziej ciemna, a to oznacza, że brud zostaje rozpuszczany. Soda, proszek i ziemniak idealnie radzą sobie z tłustymi zabrudzeniami. Po wystygnięciu wody umyj garnki tak jak zwykle. Dzięki tej metodzie spalone garnki znów będą jak nowe.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę