Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w gminie Wyrki. Tu na publicznym parkingu kilkuletni chłopiec jeździł sobie w kółko na quadzie. Nagranie z tymi popisami trafiło także do Urzędu Miasta Gminy. Jak zareagowali urzędnicy? Wystosowali zaproszenie do rodziców do „wyrównania powierzchni parkingu”.

O zajściu czytelnicy portalu Lublin112 poinformowali w miniony czwartek. Nagranie przedstawia kręcenie przez chłopca tzw. „bączków” na quadzie. Nie byłoby w tym niczego złego, gdyby nie fakt, że robił to na parkingu publicznym i po tych praktykach zostały ślady.

https://www.facebook.com/2423407667730550/videos/803513963819329/

Po obejrzeniu video, urzędnicy wystosowali oficjalne zaproszenie do opiekunów młodego kierowcy. – Zapraszamy rodziców wraz z synem w celu wyrównania powierzchni na parkingu przy Urzędzie Gminy Wyryki – czytamy na profilu urzędu na Facebooku.

Z kolei internauci dzielący się swoimi spostrzeżeniami na temat tego zdarzenia, są podzieleni w opiniach. Zdaniem jednych gmina przesadza robiąc ze sprawy wielki problem, a inni sugerują, aby chłopiec jeździł na podwórku. – Mama będzie miała zajęcie – czytamy w komentarzu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę