Kim Dzong Un podniósł napięcie – stwierdził, że wznowi testy broni nuklearnej! Negocjacje z USA się nie powiodły, więc żadne obietnice go już nie obowiązują.

– Nie ma już powodu, by dotrzymywać słowa, skoro Ameryka kłamie i nie ma honoru. Jeśli USA nie złagodzą swoich żądań i sankcji, Korea Północna zmuszona szukać nowej drogi – tak w Genewie stwierdził przedstawiciel reżimu Ju Yong Chol. Słowa te nie muszą być jedynie pustymi pogróżkami. Potwierdzać mają to światowe media, które zwracają uwagę na zwiększenie liczby samolotów szpiegowskich nad Koreą Północną. Z bazy lotniczej w Osan w Korei Południowej wystartował między innymi m.in. samolot C-146A Wolfhound. Eksperci uważają, że Kim Dzong Un fajtycznie planuje przeprowadzić próbę jądrową, skoro tak bardzo jest obserwowany przez Amerykę.

We wtorek Kim Dzong Un zapowiedział, że jego reżim jest gotowy „żmudną i przedłużającą się walkę o ostateczne zwycięstwo rewolucji”. – Korea Północna wróci do testów broni nuklearnej i wystrzeliwania pocisków balistycznych jeśli Ameryka nie złagodzi nałożonych sankcji – można przeczytać na washingtonexaminer.com. Faktycznie szykuje się III wojna światowa?

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna