REKLAMA

Miłosz Kłeczek
Fot. Twitter

Miłosz Kłeczek, twarz TVP Info z czasów Prawa i Sprawiedliwości, znalazł nową pracę w telewizji. We wtorek po raz pierwszy pojawił się na antenie telewizji Republika. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy po jego „debiucie”.

REKLAMA

Kłeczek zapowiedział swoją obecność w programie już wcześniej, publikując wpis w mediach społecznościowych. – Wracam na antenę. Zapraszam do TV Republika. Dzisiaj 18.20. Liczę na państwa codziennie – napisał na Twitterze.

– Zgodnie z obietnicą wracam na antenę. Na antenę telewizji Republika. Dalej będę robił tę pracę, którą wykonywałem dla państwa i dzięki państwu przez ostatnie lata. Przede wszystkim polityka – to pierwsze słowa, które wypowiedział Kłeczek w TV Republika.

REKLAMA

Miłosz Kłeczek jest uważany za jedną z twarzy propagandy rządowej za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości. Po zmianie władz, gdy premierem został Donald Tusk, w mediach publicznych zaczęły się dokonywać kluczowe zmiany.

Miłosz Kłeczek dołączył do ekipy TVP w 2016 r. Od tamtej pory związany był przede wszystkim z programami publicystycznymi, m.in. „Strefą starcia” czy „Woroniczą 17”. Prezenter często wdawał się w ostre wymiany zdań z gośćmi i wprost wydawał opinie na temat ich słów czy zachowań

REKLAMA

REKLAMA