Pies
Pixabay.com

Do szokującego odkrycia doszło w jednym z lasów w Fabianowie w powiecie ostrowskim w województwie wielkopolskim. Kobieta w trakcie spaceru natknęła się na worek, w którym znajdował się żywe psy.

Przypadkowa kobieta okazała się wybawieniem dla zwierząt. Podczas spaceru w lesie zawiadomiła odpowiednie służby, a jak przekazał portal OSTROW24.tv, psy są już bezpieczne w schronisku na obrzeżach Ostrowa Wielkopolskiego.

We wpisie na Facebooku czytamy, że pracownicy schroniska zrobili zdjęcia psom, po czym zaapelowali do internautów o udostępnienia, aby pomóc znaleźć ich właścicieli. Wiele wskazuje na to, że ktoś zebrał okoliczne psy i zawiązał je w worku, po czym wywiózł do lasu.

– Nie można kryć „takich ludzi”, inaczej to nigdy się nie skończy. Prosimy o pomoc w udostępnianiu posta i szukaniu zwyrodnialca. Nie mamy słów na to bestialstwo – schronisko opublikowało informację w mediach społecznościowych.

Co oczywiste, zachowanie sprawcy bardzo potępili internauci, którzy nie zostawili na nim suchej nitki. Osoba, która zostawiła psy na pewną śmierć, sama powinna ponieść surowe konsekwencje.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę