W sprawie samobójczej śmierci nastolatka, który nękany w szkole za „inność” nie wytrzymał presji, wypowiedziała się posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Winą za śmierć chłopaka obwiniła „liberalno-lewackie środowiska”.

Swoje zarzuty w tym temacie przedstawiła na swoim profilu FB: – Liberalno-lewackie środowiska najpierw propagują wśród dzieci i młodzieży podatnych na różne niestandardowe zachowania – nienaturalne postawy i relacje, a potem, gdy te zaburzone zachowania są przez rówieśników brutalnie wytykane,i w skrajnych sytuacjach kończą się tragicznie, to lewaccy ideolodzy patologii obyczajowych odwracają kota ogonem i fałszywie, bezczelnie lamentują nad „morderczą nietolerancją” rówieśników.

Posłanka apelowała również: – Nie siejcie patologii, nie będzie jej śmiertelnego żniwa. Nie demoralizujcie dzieci i młodzieży, dajcie im w spokoju, zgodnie z naturą przeżyć ich dzieciństwo i młodość.

Takie słowa nie mogły pozostać bez komentarza przeciwników Pawłowicz i takiego podejścia do tematu. W mediach społecznościowych zabrali głos nie tylko politycy.

Lider lewicowej Partii Razem napisał na Twitterze: – Nie ma słów na bydlactwo, którego dopuściła się dziś Krystyna Pawłowicz. Te podłe słowa o śmierci dziecka to hańba dla Sejmu i dla Polski.

Publicysta Rafał Ziemkiewicz tak skwitował słowa posłanki: – Wpis p. Pawłowicz jest równie głupi i bezduszny jak dywagacje Korwina o niepełnosprawnych dzieciach i równie nie do obrony. Opamiętajcie się.

Swoje oburzenie wyraził też Krzysztof Śmiszek, prezes fundacji Obserwatorium Praw Człowieka: – Pawłowicz nie wytrzymała i bluzgnęła, że śmierć 14latka to wina lewactwa bo namieszało mu w głowie, a rówieśnicy wytknęli mu nienaturalność.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna