Dziś nad ranem w okolicy skrzyżowania między aleją Wilanowską i ulicą Puławską w Warszawie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, wskutek którego zginęło trzech młodych mężczyzn.

Zdarzenie miało miejsce w okolicach godziny 3:30 nad ranem z piątku na sobotę. Podróżujący samochodem marki audi w pewnym momencie zjechali ze swojego pasa ruchu, po czym z pełnym impetem uderzyli w przydrożny słup. Autem jechało trzech mężczyzn, żaden z nich nie miał szans na przeżycie.

Momentalnie na miejsce tragicznego wypadku przyjechali funkcjonariusze w towarzystwie prokuratora. Pomimo wczesnych godzin, podjęte zostały pierwsze kroki śledcze w celu ustalenia, co mogło być przyczyną wypadku.

Pierwsze informacje na temat zdarzenia sugerują, że trzech młodych mężczyzn kierowało się w stronę centrum, a najpewniejszą przyczyną uderzenia w słup była nadmierna prędkość. Jego siła była tak dużo, że z samochodu zostały praktycznie kawałki i nadaje się tylko do kasacji.

Do godziny 8:00 panowały spore utrudnienia w okolicy wypadku. Policjanci kierowali kierowców na objazd ulicą Rolną i Wałbrzyską, natomiast linie publiczne 4, 10, 35, 165 i 218 jeździły w kierunku pętli Metro Wilanowska i ulicy Puławskiej, przez al. Wilanowską, Modzelewskiego i al. Lotników.

https://www.facebook.com/tvpwarszawa/videos/797666337258002/


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę