Kolejny dramat w stolicy. Zginęły trzy młode osoby! [WIDEO]

Dziś nad ranem w okolicy skrzyżowania między aleją Wilanowską i ulicą Puławską w Warszawie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, wskutek którego zginęło trzech młodych mężczyzn.

Zdarzenie miało miejsce w okolicach godziny 3:30 nad ranem z piątku na sobotę. Podróżujący samochodem marki audi w pewnym momencie zjechali ze swojego pasa ruchu, po czym z pełnym impetem uderzyli w przydrożny słup. Autem jechało trzech mężczyzn, żaden z nich nie miał szans na przeżycie.

Momentalnie na miejsce tragicznego wypadku przyjechali funkcjonariusze w towarzystwie prokuratora. Pomimo wczesnych godzin, podjęte zostały pierwsze kroki śledcze w celu ustalenia, co mogło być przyczyną wypadku.

Pierwsze informacje na temat zdarzenia sugerują, że trzech młodych mężczyzn kierowało się w stronę centrum, a najpewniejszą przyczyną uderzenia w słup była nadmierna prędkość. Jego siła była tak dużo, że z samochodu zostały praktycznie kawałki i nadaje się tylko do kasacji.

Do godziny 8:00 panowały spore utrudnienia w okolicy wypadku. Policjanci kierowali kierowców na objazd ulicą Rolną i Wałbrzyską, natomiast linie publiczne 4, 10, 35, 165 i 218 jeździły w kierunku pętli Metro Wilanowska i ulicy Puławskiej, przez al. Wilanowską, Modzelewskiego i al. Lotników.

Czytaj także:  Nowe dane MZ. Znowu olbrzymia ilość zakażeń! Jest kolejny rekord!

Tragiczny wypadek na Mokotowie. Jadący audi Puławską trzej mężczyźni zginęli, po uderzeniu w słup. Ofiary to mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego. Po godzinie trzeciej nad ranem jechali do centrum. Policja nadal ustala przyczyny wypadku. Wszystko wskazuje na jazdę z nadmierną prędkością. Ulica Puławska przy Al. Wilanowskiej została zamknięta dla ruchu. Objazd poprowadzono Wałbrzyską i Rolną.

Opublikowany przez TVP3 Warszawa Piątek, 29 marca 2019