Małgorzata Kożuchowska poinformowała w mediach społecznościowych, że TVP podjęła decyzję o zakończeniu produkcji popularnego serialu „Rodzinka.pl”. Aktorka, która grała w „Rodzince.pl” jedną z pierwszoplanowych ról, wcielając się w postać Natalii Boskiej, opublikowała w sieci post i nagranie, na którym pożegnała się z ekipą oraz z fanami.

Serial emitowany był na antenie TVP2 od 2011 roku. Kożuchowska wyznała, że na planie filmowym między aktorami zrodziły się prawdziwe przyjaźnie.

„Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci”, ujawnia gwiazda, żegnając fanów serialu.

„Tę znaną z ekranu tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team, co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów”, pisze aktorka o relacjach między aktorami grającymi w serialu.

https://www.instagram.com/p/B8yO8GCgwsa/

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę