Koniec serialu „Rodzinka.pl”. Kożuchowska żegna fanów (WIDEO)

Małgorzata Kożuchowska poinformowała w mediach społecznościowych, że TVP podjęła decyzję o zakończeniu produkcji popularnego serialu „Rodzinka.pl”. Aktorka, która grała w „Rodzince.pl” jedną z pierwszoplanowych ról, wcielając się w postać Natalii Boskiej, opublikowała w sieci post i nagranie, na którym pożegnała się z ekipą oraz z fanami.

Serial emitowany był na antenie TVP2 od 2011 roku. Kożuchowska wyznała, że na planie filmowym między aktorami zrodziły się prawdziwe przyjaźnie.

Czytaj także:  Nie żyje znany dziennikarz TVP
 

„Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci”, ujawnia gwiazda, żegnając fanów serialu.

„Tę znaną z ekranu tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team, co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów”, pisze aktorka o relacjach między aktorami grającymi w serialu.

Czytaj także:  Nie żyje znany dziennikarz TVP

https://www.instagram.com/p/B8yO8GCgwsa/