KORONAWIRUS: Doda udostępniła przerażającą relację Polki we Włoszech! (NAGRANIE)

Doda na Instagramie udostępniła nagranie, w którym kobieta przeraźliwym głosem opowiada o dramatycznej sytuacji we Włoszech. Z jej wypowiedzi wynika, że sytuacja jest o wiele poważniejsza niż podają media.

Kobieta na nagraniu mówi, że do szpitala zabierane są tylko osoby z podejrzeniem zakażenia, natomiast chore umierają w swoich mieszkaniach. Na ulicach mają miejsce działania prewencyjne. Mieszkańcom sprawdza się dokumenty oraz zakazuje podróżowania. Przed sklepami są ogromne kolejki, dlatego że klienci muszą wchodzić pojedynczo.

Mamy zakaz podróżowania i przemieszczania się między miastami. Ja, żeby dostać się do pracy, która jest w mieście oddalonym o 5 minut od mojego domu, muszę mieć specjalne pozwolenie. Do szpitala biorą tylko osoby zdrowe, osoby chore umierają w domach. Nie ma miejsc w szpitalach – powiedziała kobieta. Mówili, że młodych nie dotyka ten wirus, a mamy dwudziestoletnie osoby podłączone do aparatury oddechowej. Nie przeprowadzają żadnych operacji – masz zawał serca, to umierasz w domu – relacjonuje.

Czytaj także:  Ponad 200 nowych zakażeń. Dwie osoby nie żyją

Mówię to nie po to, żeby przestraszyć, lecz uświadomić, że jak to dojdzie do was, to będzie czarna dziura. To, co mówią media, jest nieprawdą. U nas też tak mówili, że to zwykła grypa, że przeżyliśmy ptasią, świńską to tę również przeżyjemy. To jest straszny wirus, uwierz mi! – mówi kobieta.

Doda zaapelowała do fanów w związku z zaistniałą sytuacją.

 

Przemęczmy się te dwa tygodnie, potraktujmy tę kwarantannę bardzo poważnie i nie doprowadźmy do jeszcze gorszej sytuacji. Bardzo proszę o rozwagę gwiazdy, które chełpią się tym, że ich koncerty odbędą się mimo zagrożenia i przekonują ludzi, żeby nie dali się zwariować. Otóż nie! W tej sytuacji bierzemy odpowiedzialność grupową! Nikomu głowa nie spadnie, jak przez dwa, trzy tygodnie zawiesi działalność. Mówię też o trenerach, którzy zapraszają na siłownie, treningi itp. – powiedziała zirytowana Doda. Słuchajcie, skupmy się i weźmy się w garść, bo będziemy w d**ie – apeluje.

Komentarze