REKLAMA

Noworodek
Fot. Pixabay.com

Goście pubu Three Horse Shoes niedaleko brytyjskiego Leeds przeżyli prawdziwy szok. W ostatnią niedzielę personel lokalu w miejscowości Oulton odkryli w toalecie ciało noworodka. Na miejsce od razu została wezwana policja.

REKLAMA

Funkcjonariusze z West Yorkshire zgłosili się do matki dziecka, która jak dotąd jest nieuchwytna. Poprosili ją, aby się do nich zgłosiła lub chociaż udała się do lekarza. Detektywi zaczęli już działania nad rozwikłaniem tej przykrej sprawy.

Policja prosi matkę dziecka o zgłoszenie się

Tuż po przybyciu na miejsce zdarzenia, ratownicy medyczni potwierdzili śmierć dziecka. – To tragiczny incydent i pilnie apelujemy, aby matka dziewczynki skontaktowała się z nami lub zwróciła się o pomoc lekarską, ponieważ przeszła przez niezwykle traumatyczne przeżycie i równie dobrze mogła potrzebować leczenia – powiedział nadinspektor James Entwistle z głównego zespołu dochodzeniowego policji.

REKLAMA

Na profilu pubu na Facebooku pojawił się wymowny wpis. – Wiemy, że krążą spekulacje na temat tego, co wydarzyło się w naszym pubie. Jedyne, co mogę w tej chwili powiedzieć, to to, że przepraszam wszystkich, którzy byli z nami w czasie, gdy to się wydarzyło. Ogromne podziękowania dla tych, którzy nam pomogli, gdy jako zespół zmagaliśmy się z problemami. Naprawdę nie można tego nie docenić. Dużo miłości, Zespół Three Horse Shoes – czytamy na profilu.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo głosów wsparcia wobec właścicieli lokalu, którzy zdaniem internautów nie mieli za co przepraszać. Sporo osób współczuło również matce, wyrażając przy tym nadzieję, że poradzi sobie z całą sytuacją.

REKLAMA

REKLAMA