Koszmarny wypadek. Osobówka rozerwana na kilka części [WIDEO]

Wypadek
Fot. STOP CHAM YouTube

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na DK 11 pomiędzy Gołkowicami i Byczyną w okolicach Kluczborka. Kierowca jednego z aut nagrał moment, na którym widać zderzenie innego pojazdu z ciężarówką. W jego wyniku śmierć poniosła jedna osoba.

REKLAMA

Nagranie tragicznego zdarzenia z 18 lutego zostało zamieszczone na kanale STOP CHAM na YouTube. Film został zamieszczony jako przestroga dla innych uczestników ruchu, aby zawsze dostosowywali prędkość do panujących na drodze warunków.

Pomimo niezbyt korzystnej pogody, nagrywający kierowca na krótkim odcinku dwukrotnie został wyprzedzony przez inne auta, które poruszały się z większą prędkością. Manewry zostały wykonane tuż przed ostrym zakrętem.

REKLAMA

W pewnym momencie jeden z pojazdów, który wyprzedził autora nagrania wpadł w poślizg. Pech chciał, że w tym samym momencie z naprzeciwka jechała ciężarówka. Siła zderzenia była tak duża, że osobówka rozpadła się na kilka części.

Na miejscu pojawili się strażacy z OSP Byczyna, którzy wyciągnęli z forda nieprzytomnego kierowcę. Lekarzom nie udało się uratować życia 42-letniemu Ukraińcowi. 28-letniemu kierowcy ciężarówki nie stało się nic poważnego.

REKLAMA

Podziel się: