Królowa Życia zbeształa pracownika McDonald's
fot. TikTok

To nagranie obiegło Internet i wywołało niemałe oburzenie! Chodzi o relację celebrytki – znanej z programu „Królowe Życia” Julii von Stein. Kobieta wzięła udział w potężnej awanturze przy znanej restauracji, serwującej jedzenie typu fast-food. Całe zdarzenia nagrała, po czym wrzuciła na swojego Instagrama. Gwiazda TTV wręcz zmieszała z błotem pracownika lokalu. Jej samej dostało się od internautów.

Widzowie pokochali Julię von Stein za jej wyjątkowy styl bycia. Gwiazda TTV dała się poznać w programach „Królowe Życia” i „Diabelnie Boskie”. Przebojowa bizneswoman zyskała sympatię telewidzów m.in. za relacje ze swoimi rodzicami i babcią. Wydaje się jednak, że tym jednym wybrykiem utraciła uznanie, jakie do tej pory zebrała.

Podczas wizyty w McDonald’s celebrytka wpadła w przerażający szał! Kobieta zaczęła wydzierać się na pracownika restauracji, w międzyczasie wszystko nagrywając. Później nagranie udostępniła w mediach społecznościowych.

Celebrytka buchnęła gniewem, kupując jedzenie w McDrive. „Jakiś kmiot, pracownik McDonalda, mi powie, że nie mogę palić w aucie”

Powodem całej afery był odpalony wewnątrz samochodu papieros. Kiedy von Stein składała zamówienie, jednocześnie puszczała dymka. Najwyraźniej nie spodobało się to pracownikowi McDonald’s, który zwrócił jej uwagę i poprosił, aby zgasiła papierosa. To zadziałało na celebrytkę jak wyzwalacz! Gwiazda TTV nagle wpadła w amok.

„Pan milczy, mówię ja. Gdzie jest zakaz palenia w moim samochodzie” – rozpoczęła swój wywód celebrytka.

„Ty mi będziesz dyktował k**wa, czy ja mogę palić, czy nie?” – słyszymy w dalszej części nagrania.

Po wszystkim na Instagramie von Stein pojawiło się jeszcze jedno nagranie, w którym gwiazda TTV wyjaśniła swoją wybuchową reakcję na zwrócenie uwagi przez pracownika restauracji.

„Jeszcze czegoś takiego nie miałam, nie mogę palić u siebie w aucie, bo jakiś kmiot, pracownik McDonalda, mi powie, że nie mogę palić w aucie, no łeb mi zaraz wyp***oli” – podsumowała kobieta.

@gwiazdeczki.tiktoka

Ej, ja też palę… ale jednak uważam, że mając odrobine szacunku do drugiego czlowieka, to nie powinno się podjezdzac do okienak w mc i dmuchac komuś pod nosem papierosem 🧐 CO WY MYSLICIE? #dlaciebie #fyp #dc #juliavonstein #krolowezycia

♬ dźwięk oryginalny – TikTok Stars ☑️


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!