Pixabay.com

Ksiądz Grzegorz Kramer od dłuższego czasu wykazuje się wzmożoną aktywnością w mediach społecznościowych. Duchowny często dzieli się z obserwatorami tematami związanymi z wiarą. Niedawno pokazał jednak zdjęcie listu przewozowego i informację, jaką zawarł w nim kurier.

Jezuita Grzegorz Kramer chętnie utrzymuje stały kontakt z obserwatorami w mediach społecznościowych. Niemal każdego dnia wrzuca nowe wpisy, zdjęcia czy relacje, które najczęściej związane są z tematami religijnymi.

Ks. Kramer na co dzień jest duchownym w parafii św. Klemensa we Wrocławiu. Nierzadko zdarza się, że wrzuca również informacje dotyczące tego, co wydarzyło się w ciągu dnia. Niedawno wrzucił zdjęcie paczki, którą dostał od kuriera.

Na zdjęciu nie byłoby właściwie nic dziwnego, gdyby nie informacja znajdująca się w rubryce z uwagami dla kuriera. – Dostałem dziś paczkę z bardzo ważną uwagą dla kuriera – napisał duchowny we wpisie.

Okazało się, że kurier dostał polecenie, by uczynić znak krzyża przed wejściem. – Przeżegnać się przed wejściem – taką wskazówkę otrzymał kurier przed dostarczeniem paczki dla księdza – opisał ksiądz.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę