Statystyki są nieubłagane. Ponad 60 000 par każdego roku decyduje się na rozwód. Zazwyczaj pary nie dobierają się odpowiednio a wszelkie niedopasowania wychodzą właśnie po ślubie. Można tego uniknąć. Niektóre osoby, nie powinny w ogóle brać ślubu bo nie mają ku temu predyspozycji. Może o tym świadczyć znak zodiaku.

W Polsce co trzecie małżeństwo się rozwodzi. Jak informuje redakcja Papilota szczególnie trzy znaki zodiaku nie nadają się na przyszłego męża lub żonę. To waga, skorpion i baran.

Waga na początku relacji daje z siebie wszystko aby druga osoba była szczęśliwa. Kiedy miną pierwsze emocje, które są na początku związku staje się znudzona i zaczyna szukać nowych wrażeń. Często zdradza, co właśnie prowadzi do rozpadu związku.

Skorpiony na początku wydają się idealnymi partnerami. Niestety są chorobliwie zazdrośni. To po ślubie wpływa na toksyczną relację, którą są w stanie przetrwać nieliczni.

Barany wydają się ugodowi i łatwo z nimi iść na kompromis. Ale do czasu. Po ślubie przestaje być tak wyrozumiały i ma ponad przeciętne wymagania w stosunku do drugiej osoby. Przestaje być tak wyrozumiały i zaczyna się czepiać o wszystko. Zawsze musi mieć rację!

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna