Kukiz ostrzega PiS: Skończycie jak PZPR!

Paweł Kukiz skomentował sprawę współpracownika prezydenta prof. Michała Królikowskiego, doradcy prezydenta ws. reformy sądów, którym zainteresowała się ostatnio prokuratura.

Królikowski sprawdzany jest teraz pod kątem jego rzekomych powiązań finansowych ze spółką paliwową, która pojawiła się w śledztwie dotyczącym wyłudzeń podatku VAT. Spekuluje się jednak, że wymierzona w niego akcja ma za zadanie zdyskredytować prezydenta kraju.

Paweł Kukiz na swoim profilu FB tak skomentował sytuację: – Prezydent urwał się Wam z partyjnej smyczy i staje w obronie obywatelskiej kontroli nad sądami, więc prokuratorów na niego (pośrednio) szczujecie? Może jeszcze Wasze Służby podsłuchy w Kancelarii Prezydenta pozakładają? A może rozum Wam wróci i Prokuraturę skierujcie do zbadania okoliczności wprowadzenia ustawy o aptekach, do zbadania grup interesu w Ministerstwie Radziwiłła? Może Prokuratura i Służby powinny zainteresować się dlaczego, po co i w czyim interesie powołano dodatkowego wiceministra do „obsługi leków” ? Jeśli nadal będziecie działać jak PZPR to prędzej czy później jak PZPR skończycie.

Czytaj także:  Nowe dane MZ. Jeszcze większa liczba nowych zakażeń!

One thought on “Kukiz ostrzega PiS: Skończycie jak PZPR!

  • 23 września 2017 o 13:17
    Permalink

    Niby wie o co chodzi, ale głosuje tak jak PiS i uwielbia Kaczyńskiego. Wpisy na fb czy twitterze są chyba dla zwolenników, a głosowania według dilu z Kaczyńskim.

Komentarze są wyłączone.