Kulinarny trend, który stał się hitem w internecie! Musisz go wypróbować!

kulinarny trend

REKLAMA

Kulinarny trend podbija social media! Popularny portal TikTok zawiera wiele kontrowersyjnych filmików, które często wydają się nie mieć żadnego konkretnego celu. Ale trzeba przyznać, że TikTok daje internautom także wiele dobrego! Możemy znaleźć tam na przykład różnego rodzaju lifehacki i triki, które znacznie ułatwiają nam funkcjonowanie w kuchni. Poznaj kulinarny trend, który musisz poznać i wypróbować!

Kulinarny trend stał się prawdziwym viralem na TikToku. A główną rolę w tym trendzie odgrywa…kieliszek do wina! Okazuje się, że można bardzo oryginalnie pokroić nią ciasto, dlatego koniecznie zobacz i wypróbuj tego triku!

Kulinarny trend na TikToku podbił serca internautów. Na czym polega?

Trend z kieliszkiem do wina, który opanował social media to pomysł @theroseperiod. Tiktokerka pokazała jak łatwo i oryginalnie pokroić ciasto z użyciem kieliszka do wina. Filmik w bardzo szybkim tempie zdobył ogromną ilość polubień i komentarzy.

REKLAMA

Jak to robi Tiktokerka? Dziewczyna po prostu trzyma kieliszek do góry dnem, a następnie zanurza go torcie. Tak ukrojone ciasto można od razu zjeść. Oczywiście musisz zaopatrzyć się w łyżeczkę.

Dzięki temu prostemu trikowi mamy o wiele mniej naczyń do pozmywania, na przykład po świętach czy imprezie. Zaskocz bliskich i znajomych świetną propozycją podania deseru właśnie w tej formie. Zobacz flmik, jak robi to autorka tego hitu!

@theroseperiod

REKLAMA

Happy 20th birthday to my Jules!#twenty#fyp#birthdaycake#wineglasses#tiktokmom

♬ Outro: Happy Birthday – Altered Images

Filmik, który opublikowała internautka, zdobył naprawdę ogromną oglądalność – obejrzało go około 2 miliony osób! Pomysłowość Tiktokerki zaskoczyła wszystkich, dlatego stworzono hashtag #thebirthdaycake. Internauci zaczęli wstawiać swoje filmiki, na których kroją ciasta kieliszkiem do wina. Trzeba przyznać, że ciasto podane w takiej wersji wygląda naprawdę zaskakująco.

@nicolelovecooking

Happy birthday to you #birthay #birthdaysong #birthdayparty #birthdaycake #happyday

♬ Happy Birthday (Song for Children) – HeyKids Nursery Rhymes

REKLAMA

Kulinarny trend dotarł także do Twittera – tam internauci również odtwarzają kreatywny trik z kieliszkiem do wina!

Co myślicie o tym kulinarnym trendzie, który podbija serca internautów? Jeśli lubicie eksperymentować w kuchni, to koniecznie musicie wypróbować tego triku. Wszyscy znamy klasyczny sposób na krojenie ciasta, używając ostrego noża, jednak okazuje się, że ciasto, które podane jest w kieliszku od wina, na pewno każdego zaskoczy!